Znajdź najbliższy warsztat

Powrót

PRZEGLĄD OKRESOWY PRZEGLĄD OKRESOWY

Zaplanuj z nami następny przegląd

Każdy samochód wymaga regularnych przeglądów serwisowych, by funkcjonować poprawnie i bezpiecznie. Producent w instrukcji obsługi i książce serwisowej określa, jak powinna przebiegać obsługa samochodu w zależności od wieku. Przykładowo, po 30.000 km niezbędna może być wymiana świec, a po 60.000 km należy sprawdzić filtr paliwa.

Jesteśmy gotowi, by odpowiednio zająć się obsługą serwisową Twojego samochodu. Wymienimy olej i niezbędne filtry oraz poinformujemy Cię, jakie prace należy dodatkowo wykonać.

Warsztaty naprawcze Eurorepar Car Service są przygotowane, by przyjąć samochody większości głównych marek. Serwisy są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i narzędzia, dostosowane do napraw pojazdów różnych marek. Pozwala to na precyzyjne rozpoznawanie problemów i stawianie profesjonalnych diagnoz.

Warto wiedzieć Eurorepar Car Service

  • Styl jazdy i przebieg mają wpływ na częstotliwość przeglądów. Częsta jazda w mieście, od świateł do świateł inaczej wpływa na zużycie samochodu niż długie trasy. Jeżeli nie jesteś pewien, kiedy zrobić przegląd, przyprowadź do nas samochód co pół roku.

  • Przy każdej wizycie sprawdzimy poziom oleju, stan opon, piór wycieraczek i oświetlenie samochodu. Dobrze jednak regularnie kontrolować te elementy samemu, w trakcie codziennej eksploatacji.  

  • Warsztaty naprawcze Eurorepar Car Service są przygotowane, by wykonywać wszelkie czynności serwisowe. Poinformuj nas w trakcie rezerwacji wizyty, że samochód jest na gwarancji. 

icon-gear