Znajdź najbliższy warsztat

P.R.C. AUTO - SERWIS ZDZISŁAW KOC

Mazurska 41

Zielonka 05-220

5/5 (1 opinia)

Oceń warsztat

Poniedziałek : 08:00-17:00

Wtorek : 08:00-17:00

Środa : 08:00-17:00

Czwartek : 08:00-17:00

Piątek : 08:00-17:00

Sobota :

Niedziela :

Jak dojechać ?

Nr telefonu: (22) 771 01 89

Eurorepar Car Service, JAKOŚĆ ZAUFANIE

  • Łukasz M

    5/5

    Zostawione wczoraj Paugeot 208, 1.2 na wymkane rozrządu, oleju i filtrów. Dodatkowo sprawdzenie serwisowe bo to samochód nowozakupiony. Dodatkowo przy oględzinach wyszły nowe podzespoły do serwisu. Kontakt w tej sprawie od Pana Mechanika, informacja o szczegółach oraz o kosztach. Dziś samochód został odebrany. Z pewnością będzie to mieisde do serwisowania 208, oraz drugiego samochodu 407 SW, który też był dziś zbadany komputerem. Serdecznie polecam.

    Przeczytaj całą opinię

    opublikowane 3 lat temu

Uprzejmość personelu

Informacje techniczne i porady eksploatacyjne

Dotrzymanie ustaleń (czas obsługi, cena, …)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu zindywidualizowanego i badań rynkowych przez firmę Euro Repar Car Service SAS działającą w charakterze administratora danych, na zasadach oraz w sposób opisany w dokumencie POLITYKA PRYWATNOŚCI.

Chcę otrzymywać informacje na temat produktów, usług i promocji od firmy Eurorepar Car Service SAS za pośrednictwem :

Wybierając co najmniej jeden z powyższych sposobów komunikacji, wyrażam zgodę na związane z nim przetwarzanie danych osobowych opisane w dokumencie DEKLARACJA ZGODY.

Mam prawo wycofać swoją zgodę w każdej chwili (aby uzyskać więcej informacji proszę kliknąć tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

Stellantis Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa - Administrator danych w rozumieniu przepisów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych („RODO”), gromadzi Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji określnych usług na Pani/ Pana rzecz takich jak: przyjęcie zgłoszenia o przystąpienie do sieci ERCS (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO), udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie lub umożliwienie podzielenia się opinią na temat Sieci ERCS (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dalsze informacje o sposobie przetwarzania Pana/Pani danych osobowych przez Spółkę zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.

icon-gear