Znajdź najbliższy warsztat

APD LUBOS

Strzelców Bytomskich 82C

Bytom 41-914

5/5 (9 opinia)

Oceń warsztat

Poniedziałek : 07:00-16:00

Wtorek : 07:00-16:00

Środa : 07:00-16:00

Czwartek : 07:00-16:00

Piątek : 07:00-16:00

Sobota : 08:00-13:00

Niedziela :

Jak dojechać ?

Nr telefonu: 32 281 00 41

Eurorepar Car Service, JAKOŚĆ ZAUFANIE

 • Dariusz K

  5/5

  Wszystko było ok.

  Przeczytaj całą opinię

  opublikowane 22 tygodnie temu

 • Rafał K

  5/5

  Bardzo dobry serwis, fachowa obsługa. Polecam

  Przeczytaj całą opinię

  opublikowane 34 tygodnie temu

 • Anna Z

  5/5

  Profesjonalnie

  Przeczytaj całą opinię

  opublikowane 35 tygodnie temu

 • Anna Z

  5/5

  Miło i profesjonalnie

  Przeczytaj całą opinię

  opublikowane 1 lat temu

 • Andrzej G

  5/5

  PROESJONALNIE !!! Naprawa i kalibracja radaru tempomat aktywny.

  Przeczytaj całą opinię

  opublikowane 1 lat temu

 • Оксана K

  5/5

  Serdeczne podziękowania .Bardzo dobry i profesjonalny serwis samochodowy.Fachowa usługa, miły kontakt. Samochód po wypadku, wygląda jak z salonu. Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa. Z czystym sumieniem Gorąco polecam!!!

  Przeczytaj całą opinię

  opublikowane 3 lat temu

 • Krzysztof O

  5/5

  Polecam wszystkim ten Warsztat!!! Naprawa wykonana wzorowo i profesjonalnie-jestem pełen uznania dla super wykonanej naprawy!!! Otrzymałem pojazd zastępczy,naprawa trwała dwa dni a w trzecim dniu odebrałem swoje auto. Szczególne podziękowania dla Szefa lakierni,Pana Sławka. jeszcze raz dziękuję- Krzysztof Orecki,Bytom-Stroszek

  Przeczytaj całą opinię

  opublikowane 3 lat temu

 • Łukasz P

  5/5

  Serdeczne podziękowania dla APD Lubos z Bytomia za szybką i fachową naprawę usterki związanej awarią ABS i elektrycznego hamulca ręcznego. Uszkodzony okazał się bezpiecznik który w w innych warsztatach zdiagnozowany został jako ok i problemu szukano gdzie indziej. Po wymianie wszystko wróciło do normy. Dziękuje

  Przeczytaj całą opinię

  opublikowane 5 lat temu

 • Marian K

  5/5

  Jeden z najlepszych serwisów jakie znam. Dużo robią ludzie, polecam pana Wojtka. Przystępne ceny, wszystko klarowne, dość szybko wykonane, zgodnie z ustaleniami. Nigdy się nie zawiodłem.

  Przeczytaj całą opinię

  opublikowane 5 lat temu

Uprzejmość personelu

Informacje techniczne i porady eksploatacyjne

Dotrzymanie ustaleń (czas obsługi, cena, …)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu zindywidualizowanego i badań rynkowych przez firmę Euro Repar Car Service SAS działającą w charakterze administratora danych, na zasadach oraz w sposób opisany w dokumencie POLITYKA PRYWATNOŚCI.

Chcę otrzymywać informacje na temat produktów, usług i promocji od firmy Eurorepar Car Service SAS za pośrednictwem :

Wybierając co najmniej jeden z powyższych sposobów komunikacji, wyrażam zgodę na związane z nim przetwarzanie danych osobowych opisane w dokumencie DEKLARACJA ZGODY.

Mam prawo wycofać swoją zgodę w każdej chwili (aby uzyskać więcej informacji proszę kliknąć tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

Stellantis Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa - Administrator danych w rozumieniu przepisów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych („RODO”), gromadzi Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji określnych usług na Pani/ Pana rzecz takich jak: przyjęcie zgłoszenia o przystąpienie do sieci ERCS (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO), udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie lub umożliwienie podzielenia się opinią na temat Sieci ERCS (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dalsze informacje o sposobie przetwarzania Pana/Pani danych osobowych przez Spółkę zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.

icon-gear