Znajdź najbliższy warsztat

ASO WYSOCKIEGO

Piotra Wysockiego 27

Warszawa 03-371

5/5 (3 opinia)

Oceń warsztat

Poniedziałek : 8:00-16:00

Wtorek : 8:00-16:00

Środa : 8:00-16:00

Czwartek : 8:00-16:00

Piątek : 8:00-16:00

Sobota :

Niedziela :

Jak dojechać ?

Nr telefonu: +48 502123716

 • Ihor S

  5/5

  Bardzo uprzejmy personel, zrobili wszystko profesjonalnie

  Przeczytaj całą opinię

  opublikowane 13 tygodnie temu

 • Piotr R

  5/5

  Bardzo miła obsługa klienta, profesjonalne podejście mechaników do zleconego zadania. W oczekiwaniu na zakończenie wykonywanej usługi miałem do dyspozycji skorzystanie z wygodnych foteli, ekspresu do kawy oraz dystrybutora z wodą. Polecam Eurorepar Wysockiego Very kind customer service, professional approach of the mechanics to the requested task. During my wait for the completion of the service performed, I had the use of comfortable seats, coffee maker and water dispenser. I recommend Eurorepar Wysockiego

  Przeczytaj całą opinię

  opublikowane 34 tygodnie temu

 • Paweł S

  5/5

  SZYBO , TANIO , SOLIDNIE . w GRATISIE MYCIE NADWOZIA . POLECAM

  Przeczytaj całą opinię

  opublikowane 1 lat temu

Uprzejmość personelu

Informacje techniczne i porady eksploatacyjne

Dotrzymanie ustaleń (czas obsługi, cena, …)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu zindywidualizowanego i badań rynkowych przez firmę Euro Repar Car Service SAS działającą w charakterze administratora danych, na zasadach oraz w sposób opisany w dokumencie POLITYKA PRYWATNOŚCI.

Chcę otrzymywać informacje na temat produktów, usług i promocji od firmy Eurorepar Car Service SAS za pośrednictwem :

Wybierając co najmniej jeden z powyższych sposobów komunikacji, wyrażam zgodę na związane z nim przetwarzanie danych osobowych opisane w dokumencie DEKLARACJA ZGODY.

Mam prawo wycofać swoją zgodę w każdej chwili (aby uzyskać więcej informacji proszę kliknąć tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

Stellantis Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa - Administrator danych w rozumieniu przepisów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych („RODO”), gromadzi Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji określnych usług na Pani/ Pana rzecz takich jak: przyjęcie zgłoszenia o przystąpienie do sieci ERCS (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO), udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie lub umożliwienie podzielenia się opinią na temat Sieci ERCS (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dalsze informacje o sposobie przetwarzania Pana/Pani danych osobowych przez Spółkę zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.

icon-gear