Znajdź najbliższy warsztat

AUTO CENTRUM SP. Z O.O.

Krakowska 20

Jarosław 37-500

1/5 (1 opinia)

Oceń warsztat

Poniedziałek : 07:30-19:00

Wtorek : 07:30-19:00

Środa : 07:30-19:00

Czwartek : 07:30-19:00

Piątek : 07:30-19:00

Sobota : 08:00-16:00

Niedziela :

Jak dojechać ?

Nr telefonu: (16) 621 73 22

Eurorepar Car Service, JAKOŚĆ ZAUFANIE

  • Piotr G

    1/5

    Przyjechałem i odjechałem z zepsutą skrzynią biegów, ale uboższy o 1500zł. Zostały wymienione części (ponoć, bo nie dostałem starych!) ale okazało się, że to jednak nie to. Zapłaciłem 1500zł, a faktury dostałem na 1000. Kradzież i to zuchwała. Pofatyguję się z tym do sądu i skarbówki, bo to rozbój w biały dzień. Będę przestrzegał przed tym miejscem i całą siecią znajomych i ludzi w internecie.

    Przeczytaj całą opinię

    opublikowane 3 lat temu

Uprzejmość personelu

Informacje techniczne i porady eksploatacyjne

Dotrzymanie ustaleń (czas obsługi, cena, …)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu zindywidualizowanego i badań rynkowych przez firmę Euro Repar Car Service SAS działającą w charakterze administratora danych, na zasadach oraz w sposób opisany w dokumencie POLITYKA PRYWATNOŚCI.

Chcę otrzymywać informacje na temat produktów, usług i promocji od firmy Eurorepar Car Service SAS za pośrednictwem :

Wybierając co najmniej jeden z powyższych sposobów komunikacji, wyrażam zgodę na związane z nim przetwarzanie danych osobowych opisane w dokumencie DEKLARACJA ZGODY.

Mam prawo wycofać swoją zgodę w każdej chwili (aby uzyskać więcej informacji proszę kliknąć tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

Stellantis Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa - Administrator danych w rozumieniu przepisów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych („RODO”), gromadzi Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji określnych usług na Pani/ Pana rzecz takich jak: przyjęcie zgłoszenia o przystąpienie do sieci ERCS (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO), udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie lub umożliwienie podzielenia się opinią na temat Sieci ERCS (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dalsze informacje o sposobie przetwarzania Pana/Pani danych osobowych przez Spółkę zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.

icon-gear