Znajdź najbliższy warsztat

BRISK Serwis Samochodowy

Przestrzenna 4

Szczecin 70-800

5/5 (2 opinia)

Oceń warsztat

Poniedziałek : 9:00-17:00

Wtorek : 9:00-17:00

Środa : 9:00-17:00

Czwartek : 9:00-17:00

Piątek : 9:00-17:00

Sobota : 9:00-14:00

Niedziela :

Jak dojechać ?

Nr telefonu: +48 533 535 383

Eurorepar Car Service, JAKOŚĆ ZAUFANIE

 • Marek N

  5/5

  bardzo mila obsluga znajomosc tematu i profesjonalizm w tym co robia obiechalem trzy warsztaty wszyscy sie poddali oni trafili odrazu,polecam z czystym smieniem maja we mnie stalego klijeta marek

  Przeczytaj całą opinię

  opublikowane 4 lat temu

 • Krzysztof P

  5/5

  Bardzo serdecznie polecam warsztat. Obsługa na najwyższym poziomie. Wszystko dokładnie wytłumaczone no i doradzone.

  Przeczytaj całą opinię

  opublikowane 4 lat temu

Uprzejmość personelu

Informacje techniczne i porady eksploatacyjne

Dotrzymanie ustaleń (czas obsługi, cena, …)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu zindywidualizowanego i badań rynkowych przez firmę Euro Repar Car Service SAS działającą w charakterze administratora danych, na zasadach oraz w sposób opisany w dokumencie POLITYKA PRYWATNOŚCI.

Chcę otrzymywać informacje na temat produktów, usług i promocji od firmy Eurorepar Car Service SAS za pośrednictwem :

Wybierając co najmniej jeden z powyższych sposobów komunikacji, wyrażam zgodę na związane z nim przetwarzanie danych osobowych opisane w dokumencie DEKLARACJA ZGODY.

Mam prawo wycofać swoją zgodę w każdej chwili (aby uzyskać więcej informacji proszę kliknąć tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

Stellantis Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa - Administrator danych w rozumieniu przepisów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych („RODO”), gromadzi Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji określnych usług na Pani/ Pana rzecz takich jak: przyjęcie zgłoszenia o przystąpienie do sieci ERCS (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO), udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie lub umożliwienie podzielenia się opinią na temat Sieci ERCS (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dalsze informacje o sposobie przetwarzania Pana/Pani danych osobowych przez Spółkę zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.

icon-gear