Znajdź najbliższy warsztat

M.W.-MOTORS Michał Wojciechowski

Warsztatowa 9A

Otwock 05-400

5/5 (4 opinia)

Oceń warsztat

Poniedziałek : 8:00 - 19:00

Wtorek : 8:00 - 19:00

Środa : 8:00 - 19:00

Czwartek : 8:00 - 19:00

Piątek : 8:00 - 19:00

Sobota :

Niedziela :

Jak dojechać ?

Nr telefonu: +48 602 225 939

 • Mariusz R

  5/5

  Atrakcyjne ceny i miła obsługa

  Przeczytaj całą opinię

  opublikowane 1 lat temu

 • Konrad S

  5/5

  Trafiłem do tego warsztatu przypadkowo, warsztat który doszedł dlaczego DPF się nie wypalał, po szybkiej diagnozie postawionej przez warsztat i naprawie samochód wrócił do świetności jak był nowy. Mogę szczerze polecić ten warsztat który diagnozuje i naprawia a nie tylko wymienia bo nie ma pełnej diagnozy.

  Przeczytaj całą opinię

  opublikowane 1 lat temu

 • Mateusz G

  5/5

  Obsługa na wysokim poziomie, szybka diagnoza i naprawa.

  Przeczytaj całą opinię

  opublikowane 1 lat temu

 • Sławomir E

  5/5

  Warsztat godny polecenia

  Przeczytaj całą opinię

  opublikowane 2 lat temu

Uprzejmość personelu

Informacje techniczne i porady eksploatacyjne

Dotrzymanie ustaleń (czas obsługi, cena, …)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu marketingu zindywidualizowanego i badań rynkowych przez firmę Euro Repar Car Service SAS działającą w charakterze administratora danych, na zasadach oraz w sposób opisany w dokumencie POLITYKA PRYWATNOŚCI.

Chcę otrzymywać informacje na temat produktów, usług i promocji od firmy Eurorepar Car Service SAS za pośrednictwem :

Wybierając co najmniej jeden z powyższych sposobów komunikacji, wyrażam zgodę na związane z nim przetwarzanie danych osobowych opisane w dokumencie DEKLARACJA ZGODY.

Mam prawo wycofać swoją zgodę w każdej chwili (aby uzyskać więcej informacji proszę kliknąć tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

Stellantis Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa - Administrator danych w rozumieniu przepisów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych („RODO”), gromadzi Pani/Pana dane osobowe w celu realizacji określnych usług na Pani/ Pana rzecz takich jak: przyjęcie zgłoszenia o przystąpienie do sieci ERCS (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO), udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie lub umożliwienie podzielenia się opinią na temat Sieci ERCS (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dalsze informacje o sposobie przetwarzania Pana/Pani danych osobowych przez Spółkę zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.

icon-gear